Отзывы

Я ненавмисно пошкодив диплом, що був отриманий у ВНЗ. Нажаль, постраждав серійний номер документу. Звичайно, що про працевлаштування не може йти й мови. Вирішив заощадити свій час, тому звернувся до цієї компанії. Для мене виготовили якісний документ дуже швидко – усього лише за три дні. Я задоволений абсолютно всім, тому що захисні елементи на своїх місцях, а підписи та штампи оригінальні. Мій працедавець нічого не запідозрив, тому що диплом легко пройшов ретельну перевірку з використанням спеціального обладнання. Я не шкодую про ті гроші, що були вкладені у послуги спеціалістів, адже вони повністю себе виправдали!

Сергій 27.08.2023м. Миколаїв

На останньому курсі навчання у ВНЗ мені довелося його покинути. На це вплинуло те, що я народила дитину. На жаль, не вдалося отримати диплом. У мене була можливість повернутися до навчання, але не було часу. Потрібно було влаштовуватися на роботу. Замовила виготовлення диплому у цій компанії. Спеціалісти впоралися з своїми задачами якісно та швидко, тому я задоволена. Доставка диплому була оперативною, обрала послуги пошти. Забрала документ та перевірила його, а потім оплатила працю професіоналів. Попередня оплата виключена, тому зовсім ні про що не переймалася. Буду рекомендувати організацію іншим людям, бо вона дійсно заслуговує уваги!

Ілона 24.08.2023м. Полтава

Не пошкодувала про те, що звернулася до цієї компанії. Диплом здивував своїм високим рівнем якості. До мене знайшли індивідуальний підхід, вислухали усі мої побажання. Якість диплому мене задовольнила, усі поля правильно заповнені, помилок я не знайшла. Бланк оригінальний, щільний папір говорить про його високу якість. Захисні елементи на своїх місцях, тому мій диплом легко пройшов перевірку зі сторони працедавця. Я можу порекомендувати компанію іншим людям, тому що співробітництво з нею дійсно вигідне і приємне. До того ж, ваш бюджет зовсім не обов’язково має бути великим, адже вартість послуг приємна!

Анастасія 23.08.2023м. Рівне

Першим моїм приємним здивуванням була відсутність попередньої оплати. Спеціалісти не вимагали перевести гроші на картку, як то було у інших фірмах, куди я намагався звернутися. Професіонали допомогли мені обрати ВНЗ, орієнтуючись на мої побажання. Доставка запропонована як поштою, так і кур’єром. Обрав другий варіант, адже хотів заощадити час на поїздках. Спеціаліст приїхав своєчасно, мені не довелося переносити важливі справи. Я перевірив документ та передав гроші за послугу. Усе дуже налагоджене, нічого не викликає складнощів та не псує настрій. Задоволений тим, що обрав саме цю гарну організацію!

Дмитро 21.08.2023м. Київ

Мені вдалося самостійно оволодіти професією програміста. Але диплома у мене немає, бо закінчити ВНЗ не вдалося. Не дивлячись на це, я вирішив йти до своєї мети. Придбав документ у цій компанії, про яку знав багато гарного. Спеціалісти не підвели мої очікування, зробили все швидко та якісно. Вартість їх послуг приємна, навіть мій скромний бюджет не дуже постраждав. Мені допомогли зрозуміти усе, що було незрозумілим, адже спеціалісти давали відповіді на всі запитання. Дуже задоволений тим, що обрав саме цю організацію, адже вона дійсно виправдала всі очікування. Рекомендую звертатися до цієї компанії усім людям!

Максим 19.08.2023м. Харків

 Я проходив навчання у інституті на юриста. Але на другому курсі мені прийшлося покинути ВНЗ, тому що довелося піти працювати. Коли фінансові проблеми сім’ї були вирішені, часу на продовження навчання вже не було. Але ж без диплому я не міг влаштуватися на роботу. Купив диплом у цій перевіреній компанії, зробивши декілька кліків. Мені подзвонили менеджери, з котрими я обговорив деталі потрібного документу. Вони відповіли на всі мої запитання, допомогли розібратися з нюансами співробітництва. Я отримав диплом дуже швидко, не довелося чекати занадто довго. Якість документу мене повністю задовольнила, як і доступна вартість послуг професіоналів. Буду рекомендувати цю організацію своїм близьким та знайомим!

Роман 17.08.2023м. Тернопіль

Я давно вже не писала відгуків у інтернеті, але тепер не можу стриматися. Хочу оголосити вдячність усім спеціалістам цієї організації. Вони допомогли мені влаштуватися на роботу мрії, виготовивши якісний диплом у мінімальні строки. Документ був замовлений мною онлайн, а вже через чотири дні я отримала його поштою. Бланк оригінальний, доповнюється захисними елементами. Звичайно, перевірила усі штампи, вони мокрі, відповідають моєму ВНЗ. Дуже задоволена такою відповідальною працею, хочу порекомендувати усім цю фірму. До речі, вартість таких послуг приємна, більш низьких цін я ще не зустрічала!

Жанна 16.08.2023м. Черкаси

Я отримав диплом гінеколога дуже швидко. Навіть не очікував, що спеціалісти настільки оперативно впораються зі своїми задачами. Така швидкість ніяк не відобразилася на високому рівні якості диплома. Він доповнений потрібними захисними елементами, штампами та підписами. За таку гарну роботу я заплатив не так вже багато грошей. Дуже приємно здивувала відсутність попередньої оплати. Спеціалісти дійсно цінують клієнтів, тому не обманюють їх, не підводять основні очікування. Можу рекомендувати компанію іншим людям. З такими фахівцями вам буде дійсно легко та комфортно, настрій не зіпсується!

Євгеній 13.08.2023м. Луцьк

Місто, у якому я живу, не дуже велике. Спостерігаються проблеми, які пов’язані з працевлаштуванням. Працедавці у нас обирають дипломованих спеціалістів, та ще бажано з досвідом. Я не завершила ВНЗ у свій час та не маю досвіду. Дуже виручила ця організація, адже спеціалісти виготовили той диплом, який мене цікавив, швидко. Вони не припустилися помилок, користувалися тим бланком, що підійшов ідеально. У результаті мені вдалося обігнути конкурентів та отримати бажану посаду, адже мій диплом зацікавив працедавця. Документ якісний, він легко пройшов дуже ретельні перевірки, тому я задоволена, що звернулася саме сюди за допомогою.

Катерина 11.08.2023м. Житомир

Співпраця з цією організацією задовольнила мої очікування. Я раніше отримував диплом, але втратив його. Десь залишив папку з документами. Відновлення диплому своїми силами виявилося проблематичним. Мене довго ганяли з кабінету до кабінету, але точного строку отримання нового папірця не називали. Вирішив заощадити свій час, звернувшись до цієї компанії. Мені сподобалося те, як спеціалісти відносяться до своїх задач. Вони мене уважно вислухали, уточнили відповіді на запитання та приступили до праці. Я отримав диплом усього лише через декілька днів поштою. Нікуди не довелося їхати, що дуже підняло мені настрій.

Антон10.08.2023м. Одеса

Я отримав дійсно якісний диплом дуже швидко. Документ був доставлений за моїм адресом кур’єром. Він просто постукав у двері, я їх відчинив, перевірив якість диплому та віддав гроші. Хочу сказати, що бланки оригінальні та дуже якісні, папір щільний. Помилок не виявилося, тому втрачати час на повторне виготовлення документу не довелося. Дуже задоволений тим, що на усі мої запитання спеціалісти давали оперативні відповіді. Таке співробітництво виправдало мої сміливі очікування, ніяких проблем не виникало. Можу порекомендувати компанію своїм друзям та іншим людям, що зацікавлені у відповідних послугах!

Олексій07.08.2023м. Миколаїв

Диплом, що був виготовлений спеціалістами цієї компанії, легко пройшов ретельну перевірку зі сторони працедавця. Я дуже переймався, але, як виявилося, даремно. Хочу сказати велике «дякую» професіоналам, що давали відповіді на усі мої запитання. Приємно здивувала швидкість виконання замовлення, адже я отримав свій документ вже через кілька днів після оформлення заявки. На сайті легко розібратися з меню, достатньо просто ввести інформацію у запропоновані поля. Вартість послуг спеціалістів доступна навіть людині з обмеженим бюджетом. Буду звертатися сюди знову, якщо буде потрібно!

Володимир06.08.2023м. Київ

Моєму сину не вдалося поступити до ВНЗ на бюджет. Ми не є багатою сім’єю, тому дозволити собі декілька років навчання за контрактом не могли. Я довго шукала вихід з ситуації, у результаті чого знайшла цю компанію. Мене зацікавили добрі відгуки про неї. Вони повністю виправдалися, бо я отримала послугу високого рівня якості. Спеціалісти виготовили саме той диплом, що дозволив моєму синові влаштуватися на роботу у престижну організацію. Ми не втратили багато грошей, бо вартість послуг професіоналів цієї фірми доступна та приємна. Отримали диплом поштою дуже швидко, довго чекати не довелося!

Надія05.08.2023м. Житомир

Звернулася до цієї компанії з проханням виготовити диплом лікаря. Дуже зацікавила робота терапевтом. Спеціалісти уважно вислухали мої побажання, задали мені усі важливі питання. Я заздалегідь дізналася про вартість їх послуг. Вносити попередню оплату мені не довелося, що стало приємним здивуванням. Я не боялася, що мене обмануть, бо це гарний знак. Оплатила послуги професіоналів тільки після перевірки диплому. Нічого не викликало нарікань, бо помилки відсутні. Дуже задоволена тим, що обрала саме цю фірму, бо усе на вищому рівні. При цьому вартість послуг спеціалістів була дійсно приємною.

Юлія02.08.2023м. Дніпро

Я втратила свій диплом декілька років тому. Спочатку не приділяла цій проблемі увагу, адже не працювала. Але життя обернулося так, що довелося шукати роботу. І тут почалися справжні проблеми. Жоден працедавець не погоджувався прийняти мене на роботу без диплому. Звичайно, пропонували лише ті посади, де заробітна плата дуже низька. Вирішила замовити виготовлення диплому у цій компанії. Професіонали не підвели мої очікування, впоралися з своїми завданнями дуже швидко. Готовий документ не викликав у мене нарікань, адже він вийшов якісним. Захисні елементи на місці, як і підписи, а також штампи!

Ольга30.07.2023м. Київ

У мене дуже активна та допитлива дитина. Малюку вдалося дістатися до папки з документами та розмалювати їх фломастерами. На жаль, під роздачу потрапив і мій диплом. Не знала, що робити, бо на наступному тижні у нас підвищення за посадою. Без диплому мені не отримати більш вигідні пропозиції. Терміново звернулася до спеціалістів цієї компанії з проханням якомога швидше виготовити диплом. Вони пішли до мене назустріч, документ був готовий вже через два дні. Його привіз кур’єр, що постукав прямо у двері моєї оселі. Хочу сказати велике «дякую» усьому дружному колективу цієї фірми за налагоджений труд!

Людмила24.07.2023м. Тернопіль

Мені не вдалося завершити ВНЗ у свій час. Причиною була серйозна хвороба матері, тому я пішов працювати. Але час йде, тому мені хочеться стати дійсно гарним спеціалістом. Через те, що диплому у мене немає, мені відмовляли у різних посадах. Вирішив виправити ситуацію, звернувся за допомогою до цієї компанії. Спеціалісти мене уважно вислухали та задали усі потрібні питання. Після цього вони виготовили макет диплому, що був відправлений на мою електрону пошту. Дуже приємно здивований якістю виконаної роботи. Попередня оплата виключена, тому я не ризикував власними грошима. Задоволений абсолютно усім, можу рекомендувати фірму іншим людям.

Михайло20.07.2023м. Кропивницький

Коли я влаштувалася на роботу, мій працедавець не прохав показати диплом ВНЗ. Але згодом його думка кардинально змінилася. Виявилося, що кожний спеціаліст нашої компанії повинен мати цей документ. Його у мене не було, бо я не завершила ВНЗ у свій час. Звернулася сюди, щоб замовити виготовлення диплому. Спеціалісти не підвели, адже дуже швидко впоралися з своїми задачами. Вони виготовили для мене якісний документ з усіма захисними елементами. Я передала його працедавцю, він усе перевірив та нічого не запідозрив. Вартість послуг професіоналів дуже приємна, тому я задоволена своїм вибором на всі 100 відсотків!

Антоніна19.07.2023м. Полтава

Дуже довго шукав ту фірму, що могла б виготовити для мене якісний диплом. Вибір зупинив на цій компанії. Вона здалася мені надійною, бо відгуки про неї були гарними. Заповнив поля на сайті, мені зателефонували менеджери організації. З ними я обсудив всі питання, що стосуються документа. Диплом відправили на мою електрону пошту для перевірки. Коли я впевнився у відсутності помилок, підтвердив замовлення. Диплом доставили за моїм адресом дуже швидко, усього за декілька днів. Вартість послуг спеціалістів мене приємно здивувала, адже вона була доступною. Не можу виділити жодного зауваження до цієї фірми!

Роман16.07.2023м. Вінниця

Сьогодні отримала свій диплом поштою. Замовляла документ педагогічного інституту. Якість диплому виявилася відмінною, усі захисні елементи на своїх місцях. Мені давали відповіді на всі запитання своєчасно, тому співробітництво було комфортним. Помилок немає, нарікань також. Диплом доставили поштою у короткі строки, довго чекати мені не довелося. Одразу ж влаштувалася на роботу на гарну посаду. Тепер працюю та отримую задоволення, а також високу заробітну плату. Можу сміливо рекомендувати компанію іншим людям, що зацікавлені у відповідних послугах. Ваші очікування точно будуть виправдані!

Анна14.07.2023м. Одеса

К сожалению, я потеряла диплом доктора, полученный еще во времена СССР. Было жутко обидно, ведь мне пришлось потратить на процесс обучения немало лет. Когда стала узнавать о возможности восстановления документа, оказалось, что ВУЗ уже закрылся. Именно поэтому решила обратиться за помощью в данную компанию, ведь слышала о ней немало хорошего. Специалисты не подвели, так как они внимательно меня выслушали и уточнили детали нужной «корочки». Получив ее почтой, я проверила каждое поле, каждую буковку. Все было в порядке. Я оплатила труд специалистов, смогла наконец-то решить вопросы с трудоустройством!

Маша11.07.2023г. Днепр

Качество обслуживания в этой компании действительно высокое. Пока мой диплом изготавливался, на связи всегда были профессионалы. Они отвечали на мои вопросы, информировали о прогрессе. Я получила готовый диплом с доставкой курьером по указанному адресу. Подождала всего пару дней, и – вуаля! Устроилась на престижную работу, получаю высокую заработную плату. Диплом легко прошел проверку на подлинность, работодатель не понял, что я его купила. Благодарна специалистам организации, которые выслушали все мои пожелания, ничего не пришлось переделывать. Довольна абсолютно всем, так что оставляю положительный отзыв!

Людмила10.07.2023г. Кривой Рог

У нас в офисе далеко не у всех сотрудников есть диплом. К сожалению, я тоже не получила этот документ в свое время. Но работодатель предложил возможность повышения, которой я очень хотела воспользоваться. Я решила заказать изготовление «корочки» в этой организации. Специалисты быстро справились со своими задачами, предоставили мне качественный диплом, выполненный на оригинальном бланке ГОЗНАКа. Я проверила каждое поле, ошибок не обнаружилось. Хорошо, что нет предоплаты, так как это дополнительный пункт, способствующий доверию к организации. Я могу смело порекомендовать фирму всем людям, которые желают получить диплом ВУЗа быстро и без лишних проблем!

Соня07.07.2023г. Луцк

Не первый раз обращаюсь за помощью в эту компанию. Первая причина обращения была связана с получением диплома юриста. Однако потом в метро у меня украли барсетку с документами, где была и «корочка». Пришлось снова просить у специалистов помощи. Они снова отлично справились со своими задачами, не подвели мои ожидания. Все поля заполнены в соответствии с правилами ВУЗа. Также печати и подписи на своих местах, другие защитные элементы тоже присутствуют, диплом легко прошел проверку на подлинность. Доволен трудом специалистов этой компании, буду обращаться сюда, если вдруг возникнет такая необходимость!

Андрей04.07.2023г. Киев

Я очень признательна вашей замечательной организации. Специалисты изготовили тот диплом, который был мне нужен. Они справились со своими задачами всего за несколько дней, так что я не ждала слишком долго. Выбрала доставку диплома почтой, получила его без опозданий и форс-мажоров. Хотелось бы отметить, что предоплата отсутствует, поэтому я ничем не рисковала. Получила «корочку», проверила ее и только тогда оплатила труд специалистов. Очень довольна всем, ничего не могу сказать плохого. Могу смело рекомендовать всем людям эту компанию, так как здесь трудятся ответственные профессионалы!

Валентина03.07.2023г. Харьков

Окончил профессиональное училище еще в 90-е годы. Однако со временем «корочка» затерлась, ее регистрационный номер повредился. Конечно, такой документ отказываются принимать работодатели. Решил обратиться в эту компанию, чтобы заказать изготовление диплома. Специалисты качественно справились со своими задачами в сжатые сроки, использовали на практике оригинальными бланками ГОЗНАКа, заполняли все поля по правилам. Доволен полученными услугами, упрекнуть профессионалов точно не в чем. Легко устроился на работу, начальник проверял диплом, но не отличил его от оригинального документа!

Михаил28.06.2023г. Запорожье

Благодаря вашей организации мне удалось устроиться на работу доктором в хорошую медицинскую клинику! Очень доволен тем, что обратился за помощью именно к вам. Диплом был готов быстро, все особенности его оформления приняты во внимание. Доставка тоже оперативная, я делал выбор в пользу курьерских услуг. Получил документ прямо к себе домой, проверил его и оплатит труд профессионалов. Ошибок нет, погрешности в качестве бумаги отсутствуют. Не жалею ни капельки о том, что вложил собственные деньги в услуги специалистов. Теперь знаю, что порекомендовать своим близким людям в дальнейшем!

Алексей27.06.2023г. Киев

Я не очень хорошо учился в ВУЗе, поскольку у меня были немного другие интересы. Однако это откликнулось в дальнейшем, так как оценки в приложении к диплому оказались очень низкими. Меня отказывались принимать на работу в престижные компании, ссылаясь на недостаточный уровень знаний. Решил заказать изготовление «корочки» в этой компании. Заранее обсудил со специалистами те оценки, которые нужны. Сделали все правильно, не подвели мои ожидания. Диплом изготовлен на оригинальном бланке, поэтому он легко прошел проверку на подлинность со стороны работодателя. Очень приятно удивлен доступной ценой на услуги специалистов!

Дмитрий24.06.2023г. Ровно

Мои основные требования, как клиента, полностью удовлетворены. Мой заказ был сложным, в нем присутствовало немало различных нюансов. Однако профессионалы полностью справились со своими задачами. Они изготовили качественный диплом, заполнив все поля по правилам. Менеджер дал ответы на все мои вопросы, уточнил нюансы заказа. Специалисты тут же приступили к выполнению задач, поэтому я получил «корочку» в сжатые сроки. Выбрал доставку документа курьером, получил его прямо домой. Очень доволен сотрудничеством с компанией, буду рекомендовать ее друзьям и знакомым, так как никаких проблем не возникло!

Артур20.06.2023г. Черкассы

Хочу поблагодарить данную организацию от всего сердца. Мне удалось закончить ВУЗ, получив ученую степень специалиста, однако документ был утерян. Я и сам не понимаю, где именно его оставил. Действовать нужно было незамедлительно, поскольку появилась перспектива прибыльной работы. Решила заказать изготовление диплома в этой организации. Не пожалела, поскольку специалисты быстро справились со своими задачами – всего за несколько дней. Доставили мне «корочку» курьером прямо домой, так что никуда ехать не пришлось. Очень внимательно проверила все поля, убедилась в отсутствии ошибок, оплатила труд специалистов. Теперь планирую завтра пойти устраиваться на работу, так как уверена в полном успехе!

Павел19.06.2023г. Нежин

Мені пощастило, що я обрала саме цю компанію. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які допомогли мені отримати якісний диплом. Його виготовили усього лише за декілька днів, складнощів не виникало. Я отримував відповіді на запитання своєчасно, консультації були інформативними. Диплом доставили за декілька днів, я зробив вибір на користь послуг кур’єра. Не шкодую про це, бо тепер працюю у гарній компанії. Можу сміливо рекомендувати організацію іншим людям, які зацікавлені у послугах, тому що впевнився у високому рівні якості сервісу самостійно. Дзвонити сюди можна у будь-який зручний час!

Олександра 16.06.2023м. Вінниця

Мій син втратив диплом, який отримав у ВНЗ, через те, що забувся папку з документами у маршрутці. Нажаль, ніхто так їх і не повернув. Почали шукати способи відновлення диплому, але виявилося, що це не так вже й легко. Вирішили придбати документ, але виникли деякі проблеми. Не хотілося потрапити у пастку шахраїв. Ця компанія повністю виправдала очікування, адже відгуки про неї добрі. Ми зробили замовлення та отримали диплом через декілька днів без попередньої оплати. Ніяких складнощів не виникало, тому можу сміливо рекомендувати організацію іншим людям. Співпраця буде дійсно вигідною та дуже приємною!

Ірина Володимирівна 11.06.2023м. Одеса

Вдалося отримати якісний диплом, звернувшись до цієї організації. Спеціалісти зацікавлені у тому, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Вони шукають індивідуальний підхід, уточнюють деталі замовлення. Отримала диплом швидко, тому питання працевлаштування були вирішені без зайвих складнощів. Тепер працюю на гарній роботі та отримую достатньо грошей за свій труд. До речі, можна обрати доставку диплому кур’єром або поштою, що позитивно впливає на рівень комфорту. Однозначно, можу порекомендувати цю організацію усім, хто не отримав диплом ВНЗ у свій час, але хоче досягти успіхів у житті!

Олена Анатоліївна 07.06.2023м. Суми

 У наш час влаштуватися на роботу без диплома неможливо. Цю проблему я відчула на собі, адже мені не вдалося завершити ВНЗ. Працедавці прохали показати диплом, а на мої слова, що його немає, просто розводили руками. Вирішила замовити виготовлення документу у цій компанії. Не пошкодувала про своє рішення, адже вже через три дні диплом був у мене на руках. Перевірила його після доставки, впевнилася у відсутності помилок. Попередня оплата не потребувалася, тому я не сумнівалася, замовляючи послуги організації. Можу сміливо порекомендувати цю компанію усім людям, що зацікавлені у послузі виготовлення диплому!

Вікторія 03.06.2023м. Київ

Раніше я навіть не замислювалася над тим, щоб придбати диплом. Але життя вносить свої корективи у наші плани. Дитина взяла папку з документами та зіпсувала мій диплом. Звичайно, що про працевлаштування не може й мови йти. Я була засмучена, але знайома порекомендувала мені цю компанію. Я замовила виготовлення диплому, заповнивши поля системи. Ввела туди усю важливу інформацію про себе та необхідний документ. Зі мною зв’язалися менеджери, що дали відповіді на усі запитання. Хочу виділити дуже швидке виконання замовлення. Я отримала диплом через чотири дні доставкою поштою. Дуже задоволена тим, що спеціалісти ввічливі та відповідальні. Я дзвонила їм у будь-який час та завжди отримувала якісні консультації!

Анастасія 22.05.2022м. Миколаїв

Сегодня для многих моих однокашников сложные времена. Мы образование получали в расчете на то, что оно будет востребовано, но обстоятельства требуют других навыков. Поэтому многие, в том числе и я, покупают дипломы под конкретную работу, которую удается найти. Мне вот из гуманитария пришлось срочно переквалифицироваться в технаря. Мой диплом филолога никому сейчас не нужен. Хорошо, что можно купить документы Луцкого национального технического университета. Ребята работают очень корректно и быстро. Рекомендую.

Геннадий Мазур 18.05.2023г. Тернополь

Якість того диплому, що я замовив тут, дуже висока. Його неможливо відрізнити від оригіналу документу. Мені сподобалося те, що вносити попередню оплату не потрібно. Я отримав диплом поштою за своєю адресою, уважно його перевірив, і лише після цього віддав гроші за послугу. Окремо хотілося би виділити оперативну роботу спеціалістів. Мені вдалося працевлаштуватися вже через декілька днів після оформлення замовлення на сайті компанії.

Кузнєцов Леонід 14.05.2023м. Рівне

Вирішив купити диплом у цій компанії. Рішення було прийняте, бо я втратив свій оригінал документу. Спробував його відновити, але зрозумів, що це відніме багато нервів, сил та часу. Набрав вказаний номер телефону, мені відповіли ввічливі консультанти. Я поспілкувався з ними та дізнався про деталі замовлення, нюанси роботи. Той диплом, який був мені потрібен, виготовили вже через декілька днів та відправили мені кур’єром. Співробітництвом з організацією я дуже задоволений, нарікань немає!

Лазарев Олег 24.04.2023м. Львів

Очень благодарна ребятам за то, что быстро и очень бюджетно сделали мне диплом Ужгородского национального университета. И сделали качественно. Все печати, подписи знаки на бланке соответствуют полностью оригиналу. Диплом уже три проверки прошел, ни один эйчар не заподозрил в нем удачную копию. Учитывая, что сейчас закончить универ нет ни возможности, ни времени, это реально выход для тех, кому срочно нужна работа. Какие времена, такие и решения!

Лилия Сергеева 05.04.2023г. Днепр

Всю жизнь прожил здесь, учился, закончил Киевский политехнический институт с отличием… развивал бизнес, пока не случилось то, что случилось. Дом сгорел вместе со всем содержимым, вещами, документами. Чтобы вернуть все, что по потерял, придется начинать с нуля, снова искать работу на кого-то, а куда я без документов? Паспорт-то три месяца восстанавливали, а с дипломом сейчас никто заморачиваться даже не будет. Поэтому просто заказал и купил нужную бумагу. Очень, кстати, хорошего качества. На работу взяли без проблем.

Талгат Гареев 22.03.2023г. Киев

Через те, що у свій час не приділяв достатньо уваги навчанню у ВНЗ, отримував погані оцінки. Тепер страждаю, бо працедавці не довіряють мені високі посади. Довго ходив по різним компаніям, але пропозиції мене не влаштовували. Вирішив купити диплом у цій організації. Не пошкодував про своє рішення, бо отримав документ високого рівня якості і дуже швидко.

Грачов Денис 19.02.2023м. Вінниця

Заказав диплом, менеджер связался со мной очень быстро и собрал все данные для изготовления диплома. Два дня спустя я получила его в отделении почты поблизости. Я довольна сервисом и качеством.

Татьяна27.01.2023г. Харьков

Покупала тут диплом магистратуры. Оставила заявку. Оператор позвонила мне минут через 10, обсудили с ней все детали заказа. Порадовала быстрая доставка прямо домой, приятно удивила стоимость и сроки изготовления. Качество диплома отличное – все знаки подлинности присутствуют!

Оксана09.12.2022г. Кривой Рог

Воспользовался услугами этой компании и, в целом, остался довольным и сервисом, и качеством. Приятные операторы, недорогая стоимость и оперативность выполнения. Единственное – курьер опоздал на целый час, но он позвонил и предупредил, что попал в пробку. Думаю, что на фоне всех плюсов такой маленький форс-мажор можно простить. Рекомендую.

Алексей Корниевич24.11.2022г. Николаев

Заказывала дубликат свидетельства о рождении. Всё прошло очень хорошо. Сначала направили мне макет на проверку данных, когда я все согласовала, ровно через три дня курьер привез заказ, как и договаривались. Проверила качество – вообще не отличить от оригинала! Рекомендую всем работать с данным сайтом! Наверно единственные, ком можно доверить такие деликатные задачи!

Лариса А.03.09.2022г. Ровно

Случилось так, что понадобилось срочно предъявить диплом на работе для повышения квалификации, а я его так и не забрал из техникума в свое время (при чем я учился вообще в другом городе, и ехать туда в архив вообще не хотелось). Помог выйти из ситуации друг, который не раз пользовался услугами этой компании. Попробовал и я – все прошло без сучка и задоринки, как говорится! ОК приняли! Спасибо!

Сергей Николаевич20.08.2022г. Днепр

Уже во второй раз пользуюсь услугами этого замечательного сервиса, и остаюсь полностью довольным проделанной работой и чутким отношением сотрудников. Других исполнителей даже не ищу. Хочу сказать спасибо руководителям проекта – вы действительно помогаете людям!

Сергей С.15.06.2022г. Черкассы